Mariusz Rumak

Trener z licencją UEFA Pro. Posiada doświadczenie w pracy z młodzieżą i dorosłymi na najwyższym poziomie sportowym. Kierował rozwojem wielu talentów sportowych. Jego zespoły wywalczyły 2 medale Mistrzostw Polski juniorów. Prowadząc drużyny w Ekstraklasie, dwukrotnie zdobył wicemistrzostwo Polski. Dwa razy nominowany przez piłkarzy i trenerów Ekstraklasy do tytułu trenera roku.

Elżbieta Sawicka-Garbarek

Psycholog, terapeuta, szkoleniowiec. Posiada doświadczenie menedżerskie. Doradza w kwestiach zarządzania zespołem. Zajmuje się kwestiami wpływu czynników psycho- i neuropsychologicznych na osiągnięcia w różnych dziedzinach życia. Wspiera w osiąganiu wymarzonych celów, pokonywaniu trudności i rozwoju osobistym.

Dr hab. Marcin Andrzejewski

Fizjolog, trener piłki nożnej. Specjalista z zakresu przygotowania fizycznego sportowców. Posiada doświadczenie w pracy z seniorami i młodzieżą. Zajmuje się programowaniem i wprowadzaniem obciążeń treningowych. Zdobywca złotego i dwóch srebrnych medali Mistrzostw Polski Juniorów oraz dwóch srebrnych medali za wicemistrzostwo Polski seniorów. Autor ponad 60 publikacji naukowych w kraju i za granicą. Wykładowca na kursach trenerskich.

Dariusz Motała

Specjalista z zakresu budowania kultury organizacyjnej klubów. Były dziennikarz, menedżer I zespołu KKS Lech Poznań. Obecnie dyrektor sportowy GKS Katowice. Zdobył Mistrzostwo oraz dwukrotnie wicemistrzostwo Polski z I zespołem KKS Lech Poznań. Wykładowca na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku dziennikarstwa w tematach związanych z zarządzaniem sportem.

Marek Śledź

Trener z licencją UEFA A. Posiada doświadczenie trenerskie w pracy z młodymi i dorosłymi zawodnikami. Specjalista w kwestiach związanych z organizacją i prowadzeniem szkolenia młodzieży. Wieloletni dyrektor oraz trener koordynator szkolenia w Akademii Piłkarskiej KKS Lech Poznań i KS Amica Wronki. Jako trener i szef szkolenia zdobył 10 medali mistrzostw Polski w kategoriach młodzieżowych. Kierował rozwojem wielu talentów piłkarskich.

Goście

Bartłomiej Zalewski

Trener z licencją UEFA Pro. Selekcjoner najmłodszych reprezentacji Polski. Posiada doświadczenie międzynarodowe. Pracował jako II trener z seniorami w Ekstraklasie i poza granicami kraju. Zdobył Puchar Polski Seniorów i brązowy medal w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy.  Wykładowca i prelegent na kursach i konferencjach trenerskich.

Marcin Dorna

Trener z licencją UEFA Pro. Od wielu lat selekcjoner młodzieżowych reprezentacji Polski. Posiada doświadczenie na arenie międzynarodowej. Z reprezentacją Polski U-17 zdobył brązowy medal Mistrzostw Europy. Obecnie przygotowuje naszą reprezentację narodową U-21 do Mistrzostw Europy, które odbędą się w Polsce. Członek Komisji Technicznej Polskiego Związku Piłki Nożnej. Prelegent i wykładowca na konferencjach trenerskich.

If your actions inspire others to dream more, learn more, do more and become more, you are a leader.

John Quincy Adams