Warning: Undefined variable $event_id in /home/balcomp/domains/outperformer.pl/public_html/wp-content/themes/outperformer/single-szkolenia.php on line 3

Warning: Undefined variable $event_id in /home/balcomp/domains/outperformer.pl/public_html/wp-content/themes/outperformer/single-szkolenia.php on line 3

Planowanie i realizacja okresu startowego w klubach piłkarskich niższych klas rozgrywkowych.

29.02.2020 | 10:00 - 18:00 | Hotel Remes Opalenica Kod kursu P1320

Planowanie i realizacja okresu startowego w klubach piłkarskich niższych klas rozgrywkowych.

W odpowiedzi na liczne zapytania środowiska wychodzimy do trenerów ze szkoleniem na temat planowania i realizacji pracy w okresie startowym w niższych klasach rozgrywkowych. Szkolenie to dotyczyło będzie pracy nie tylko w zespołach seniorów, ale również zespołach juniorskich. Jest to uzupełnienie wiedzy  przekazanej w trakcie warsztatów na temat pracy w okresie przygotowawczym. Uczestnicy w trakcie spotkania nabędą niezbędną wiedzę jak planować oraz realizować proces treningowy w utrudnionych warunkach organizacyjno- szkoleniowych.  Trenerzy w praktyczny i przystępny sposób przekażą wiedzę o kształtowaniu poszczególnych zdolności motorycznych oraz doskonaleniu umiejętności techniczno – taktycznych zespołu jak i poszczególnych jego członków.

 

CELE SZKOLENIA:

  • Przekazanie zasad pracy nad poszczególnymi zdolnościami motorycznymi w mikrocyklach startowych.
  • Nabycie umiejętności realizacji pracy nad przygotowaniem techniczno- taktycznym w okresach pomiędzy meczami mistrzowskimi.
  • Rozwój kompetencji z zakresu planowania pracy i budowy mikrocykli szkoleniowych w okresie startowym.
  • Przekazanie wiedzy o zasadach budowania procesu szkoleniowego w utrudnionych warunkach organizacyjno- szkoleniowych.
  • Nabycie umiejętności tworzenia środowiska zwiększającego motywację zawodników do pracy w zespołach niższych klas rozgrywkowych.
  • Rozwój umiejętności budowania ćwiczeń w oparciu o analizę gry i rozumienie gry.

DLA KOGO:

  • Szkoleniowcy na co dzień zajmujący się szkoleniem zespołów niższych klas rozgrywkowych.
  • Trenerzy pracujący z zespołami juniorów pragnący poszerzyć swój warsztat szkoleniowy.
  • Wszyscy ambitni szkoleniowcy pragnący poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności zawodowe. 

MIEJSCE I TERMIN:

29.02.2020 Hotel Remes Opalenica

CZAS SZKOLENIA:

8 h wraz z przerwami

PROGRAM:

10:00-11:45 Planowanie i realizacja obciążeń treningowych w okresie startowym. Prowadzący – prof. AWF dr hab. Marcin Andrzejewski 

11:45-12:00 Przerwa kawowa

12:00-13:45 Planowanie i realizacja założeń techniczno – taktycznych w okresie startowym.  Prowadzący – Mariusz Rumak

14:00-14:45 Przerwa obiadowa

14:45-16:15  Warsztaty: Budowanie mikrocykli treningowych jedno i dwu uderzeniowych w okresie startowym. Prowadzący – Andrzejewski, Rumak

16:15-16:30   Przerwa kawowa

16:30-18:00 Panel dyskusyjny: Budowanie środowiska zwiększającego motywację zawodników do pracy w niższych klasach rozgrywkowych.

CENA SZKOLENIA 249 zł

W cenie bufet kawowy dostępny w trakcie trwania zajęć i obiad.

PROWADZĄCY:

prof. AWF dr hab. Marcin Andrzejewski – nauczyciel akademicki – Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu; trener z licencją UEFA A; fizjolog oraz specjalista w zakresie przygotowania fizycznego sportowców; posiada doświadczenie w pracy z seniorami i młodzieżą; zajmuje się diagnozą w zakresie przygotowania fizycznego oraz programowaniem, wprowadzaniem  i monitoringiem obciążeń treningowych;  zdobywca złotego i dwóch srebrnych medali Mistrzostw Polski Juniorów oraz dwóch srebrnych medali za wicemistrzostwo Polski seniorów; pracował w charakterze fizjologa w kilku klubach polskiej Ekstraklasy oraz I Ligii; autor i współautor ponad 70 publikacji naukowych w kraju i za granicą; wykładowca na kursach trenerskich.

 Mariusz Rumak – trener z licencją UEFA Pro. Przez 19 lat pracy zawodowej zajmował się szkoleniem dzieci, młodzieży i seniorów. Zdobył złoty i srebrny medal Mistrzostw Polski Juniorów oraz 2 wice mistrzostwa Polski seniorów. Przyczynił się do rozwoju wielu piłkarzy grających na najwyższym poziomie w kraju i za granicą. Kilku z nich reprezentuje kraj w Pierwszej Reprezentacji Polski. Jako jeden z niewielu trenerów w Polsce stosuje zasady periodyzacji taktycznej w swojej codziennej pracy szkoleniowej.